Koncept rada

Po čemu smo posebni

Maturanti u velikim sredinama imaju na raspolaganju velik izbor ustanova u kojima se mogu pripremati za državnu maturu što im daje prednost i mogućnost boljeg rezultata na ispitima. Bolji rezultati ujedno znače i lakši odabir željenog fakulteta. E-škola sada omogućava svim maturantima u generaciji jednake uvjete bez obzira na mjesto stanovanja i polaganja ispita.

Za razliku od klasičnih priprema u učionicama, s e-školom učenici ne moraju trošiti vrijeme i novac na putovanja, a od početka sata ih dijeli samo 1 klik!

Svi materijali se nalaze na jednom mjestu – on-line na našoj platformi te im se pristupa brzo i jednostavno. Još jedna prednost našeg oblika priprema je što ćeš upoznati kolege iz različitih krajeva Hrvatske te tako steći prijateljstva i čuti tuđa iskustva.

Tko zna, možda se upoznate na fakultetu, a do tada uživajte u virtualnim druženjima!

Kako mi to radimo

Polaznici priprema se svrstavaju u virtualne razrede i rasporede ovisno o odabranim predmetima i razinama. U tvom virtualnom razredu kolege su sličnih ili istih predznanja i potreba kao i ti, što profesoru olakšava rad. Dok naš profesor predaje, možeš komunicirati s njim jer se sve odvija u stvarnom vremenu. Sve radne materijale možeš preuzeti s naše platforme i koristiti ih tijekom i nakon predavanja za vježbu. U slučaju da si spriječen pratiti e-nastavu, možeš pregledati snimku u roku od 24 sata kako ne bi bio u zaostatku s gradivom.

Izvrsno, zar ne?

Za one sklonije tradicionalnijim metodama učenja, u isto vrijeme je moguće fizički prisustvovati satu u učionici.

O državnoj maturi

Kako bi ti olakšali najvažniju odluku u životu, u nastavku pročitaj brošuru e-škola koja ti odgovara na najbitnija pitanja koja su potrebna prije odluke o polaganju ispita državne mature. U slučaju da ti nešto nije jasno tvoja e-škola te čeka da joj se javiš!

Jer s nama su tvoje pripreme jednostavnije!

Napomena: prikazano stanje u tablici je na dan 28.10.2019. godine.

Podaci iskazani u tablici podložni su promjenama od strane fakulteta.

Kako bi lakše donijeli odluku o razini obveznih i izbornih predmeta koje ćete prijaviti za maturu, provjerite uvjete upisa fakulteta kojeg želite upisati na: www.postani-student.hr

Predavači

Naši predavači su zagovornici moderne tehnologije i iskusni srednjoškolski profesori koji dobro razumiju potrebu za pripremama te će ti svoja znanja prenijeti na zanimljiv i jedinstven način, kako bi ti ovaj važan period tvog života učinili što lakšim i zanimljivijim.

Kako je Ispitni katalog za državnu maturu temeljni dokument u kojem su navedeni i objašnjeni sadržaji, kriteriji te način ispitivanja i bodovanja na višoj i na osnovnoj razini, naši predavači će te dobro informirati o svemu potrebnom na tvom putu uspješnog polaganja ispita državne mature.

Nastavne metode koje koriste predavači e-škole prilagođene su potrebama samog ispita te je stoga način podučavanja i priprema orijentiran upravo na što lakše polaganje ispita državne mature.

Posao u e-školi

Želite biti naš predavač?

U nastavku ispunite obrazac prijave i postanite dio našeg tima!

bbh-singapore-BUK-z0LrGBo-unsplash

foto-sushi-6anudmpILw4-unsplash

vince-fleming-_THUISs23CI-unsplash

marius-ciocirlan-vMV6r4VRhJ8-unsplash

bbh-singapore-BUK-z0LrGBo-unsplash

foto-sushi-6anudmpILw4-unsplash

vince-fleming-_THUISs23CI-unsplash

marius-ciocirlan-vMV6r4VRhJ8-unsplash

Terminski plan ciklusa

2. CIKLUS – početak 25.1.2020. godine

Lokacije na kojima započinju pripreme 2. ciklusa:
centar Zagreba, Varšavska 17

25.5.
10. LIPNJA

Cjenik

U nastavku možete pregledati cjenik e-škole za pripremu državne mature. Svi iznosi navedeni u cjeniku izraženi su u kunama.

Posebne pogodnosti, popuste te načine plaćanja prilikom upisa možete pregledati u nastavku cjenika.