E-predavanja

Prijava

E-predavanja su klasična predavanja u stvarnom vremenu koja učenici prate iz udobnosti svog doma. Prijavom na e-školu svakom se učeniku dodjeljuje korisničko ime i lozinka koji omogućuju pristup e-učionici i radnim materijalima za odabrane predmete.

Niste se još prijavili? Javite nam se!

Ambasadori e-škole

Naši ambasadori su maturanti isto kao i ti koji i sami pohađaju ili su pohađali pripreme za državnu maturu putem našeg portala e-škola. Zagovornici su modernizacije i novih trendova učenja putem e-nastave, društveni, komunikativni i spremni na akciju! Ambasadore svih škola okupljamo na kratkom druženju i demonstraciji e-učenja. Dodjeljuje im se korisnički račun na portalu i preuzimaju promotivne materijale. Ambasadori prezentiraju rad e-skole drugim maturantima u svojim skolama, a e-skola svoje Ambasadore nagrađuje brojnim nagradama.

Raspitaj se i postani Ambasador!

high-fiveCreated with Sketch.